Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz ve klinik uygulamalarımıza buradan ulaşabilirsiniz. Uygulamalarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak için doktorumuza ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Saç Ekimi

Ankara Saç Ekimi

Ankara saç ekim merkezi olarak Saç ekiminin temeli, Saçlı derinin dökülme olmayan bölgelerinden Saç köklerinin alınıp, Saçların dökülmüş olduğu veya seyrekleşmiş olduğu bölgelerine ekilmesi şeklinde gerçekleşir.

DHI ile Saç Ekimi

Ankara DHİ Saç Ekimi

DHI Saç Ekimi , FUE Saç ekim yönteminin bir çeşidi olup,tek farkı, saçların, göğüs ve sakal kıllarının, özel yapım 0,5-0,7 mm çapındaki FUE iğneleriyle çıkarıarak, Saç Ekim Kalemi olarak bilnen, Hair Pen / Choi İğne içerisine yerleştirilmesi ve direk olarak , el değmeden, saç ekimi yapılacak deri altına, istenilen yön verilerek yapılan saç ekim işlemidir.

Sakal Ve Bıyık Ekimi

Ankara Sakal Ekimi

Ankara sakal ekim merkezi diyince akla ilk gelen Op. Dr. Raşid Toksöz bir çok estetik uygulamanın yanısıra sakal ekimindede önde gelen isimler arasına ismini yazdırmayı başarmıştır.Tıpkı saç ekimi gibi fue tekniği kullanılrak yapılır kökler tek tek alınııp açılan kanallara nekil edilir.

Uygulamalarımız

Kaş Ekimi

Ankara Kaş Ekimi

Kaş ekimi işlemi için ekilecek kıl kökleri saç ekiminde olduğu gibi donor bölgesi dediğimiz alandan alınır. Kaş ekiminde kökleri alırken kullandığımız 0.6mm’lik punchlar sayesinde tekli kök grubuna sahip greftler alınmaktadır. Kaş ekiminde aldığımız kıl kökleri açık olan alana ekildikten sonra vücudun tepkimesine göre belli bir süre saç gibi uzamaktadır. Vücuttaki kıllar yer değiştirdiklerinde geçtikleri alanın formatını alırlar. Bu süreç kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 1.5-2 yıl sonunda tamamlanır. Bu süre zarfında uzayan kılları makas yardımıyla kesebilirsiniz.

Saç Mezoterapisi

Ankara Saç Mezoterapisi

Saç dökülmesinin önüne geçebilmek ve saçların daha sağlıklı olmasını sağlayabilmek adına günümüzde sık tercih edilen uygulamalardan bir tanesi de saç mezoterapisi operasyonudur. Bu operasyon ile ilgili merak ettiklerinizi, aşağıdaki başlıklar altında bulabilirsiniz.

Yara Yanık ve Skar İzleri için Saç Ekimi

Ankara FUE Yöntemi Saç Ekimi

Birçok yara izlerinde(yanık, skar izleri vb.) saç ekiminde olduğu gibi donor bölgeden FUE yöntemiyle kökler alınarak yaranın bulunduğu yere en uygun teknikle kanallar açılıp ekim işlemi gerçekleştirilir. İşlem öncesinde muayene edip bölgenin ihtiyacına göre nakil işlemini gerçekleştiriyoruz.

Op. Dr. Raşid Toksöz

İletecek ve iletmiş olduğunuz tüm soruların cevapları SSS bölümümüzde veya BLOG sayfamızda yer almaktadır.
İletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.

saç ekimi öncesi sonrası
doğal saç ekimi ankara

Siz Hayal Edin.

Biz Hayallerinizi Gerçekleştirelim.

Saç ekimi konusunda profesyonel uzman kadromuz ile sizleri hayallerinize kavuşturmak için çalışıyoruz. Yeni nesil teknikler ile saç ekimi yapan kliniğimiz mutlu tabloların mimarisi olmaya devam etmektedir.